Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Líbí se Vám tento e-shop systém?

Celkem hlasů: 3727
Nejnovější produkty

č.296 secesní dáma II.

Naše cena: 40.00 Kč

RÁMEČKY

Rámeček betlém Anděl

Rám je zhotoven z trvrdé překližky a je určen na postavení, součástí je i podstavec - je vyřezán laserem, podle mého návrhu a je určen pro podvinek, který je k dispozici u mne na doptání za 25Kč.

Cena:160.00
Dostupnost:Na dotaz

Rámeček betlém Srdce

Rámeček je vyřezán z tvrdé překližky, je určen na zavěšení - je vyřezán laserem podle mého návrhu a je určen pro podvinek č. 243 Betlém, kdy se poté paličkuje pouze betlém, bez srdce :)

Cena:110.00
Dostupnost:Na dotaz

Rámeček kruh malý

Rámeček o průměru 7,5cm je vyřezaný z pevné překližky - laserem podle návrhu Lenky Máslové Špetlové, je vhodný pro všití krajky podvinek č. 270 hvězdy - je určen na zavěšení a po přidání msšlí a krajek z něj zle vytvořit lapač snů :)

Cena:40.00
Dostupnost:Na dotaz

Rámeček kruh střední

Rámeček o průměru 12,5cm je vyřezaný z pevné překližky - laserem podle návrhu Lenky Máslové Špetlové, je vhodný pro všití krajky podvinek č. 270 hvězdy - je určen na zavěšení a po přidání msšlí a krajek z něj zle vytvořit lapač snů :)

Cena:65.00
Dostupnost:Na dotaz

Rámeček kruh velký - Hvězda

Rámeček o průměru 20cm je vyřezaný z pevné překližky - laserem podle návrhu Lenky Máslové Špetlové, je vhodný pro všití krajky podvinek č. 266 hvězda - je určen na zavěšení a po přidání msšlí a krajek z něj zle vytvořit lapač snů :)

Cena:90.00
Dostupnost:Na dotaz